Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Zieleniec

Zieleniec, opolskie

  • 249 000 zł
  • 5 006 m²
  • 49,74 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Kaszu...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Zieleniec

Zieleniec, opolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

249 000 zł

5 006 m²

49,74 zł/m²

Działka inwestycyjna Zieleniec

Zaktualizowane: 14 maja 2026

249 000 zł 5 006 m² 49,74 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (49,74 zł/m²)
  • Działka: inwestycyjna, 5 006 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Victoria House, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7/17868/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Teren inwestycyjny działka produkcyjno-usługowa | Zieleniec, gmina Pokój

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu produkcyjno usługowym,
objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała nr XXXIII.250.2009). Istnieje możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek w zależności od potrzeb inwestora.

Przeznaczenie w MPZP:
- tereny produkcyjno usługowe, magazynowania i składowania

Przeznaczenie uzupełniające obejmuje m.in. (...)

Agent

Aleksandra Kaszuba

537 511...

537 511 413

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Kaszuba

537 511...

537 511 413

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Kaszuba

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości